3 nieuwe juryleden voor Acrowedstrijden

3 nieuwe juryleden voor Acrowedstrijden

3 nieuwe juryleden voor Acrowedstrijden

Reacties uitgeschakeld voor 3 nieuwe juryleden voor Acrowedstrijden

Op 5 januari 2019 mochten Monique Slaghuis  Marjolein Welmer, Michelle Overmeen hun diploma als acro-jurylid D & E-Niveau in ontvangst nemen. Na 3 bijeenkomsten op 1, 8 en 22 december in Rijssen, mochten ze vandaag om 19.00 in de Haverkamp komen jureren op technisch en artistiek gebied.

 

Dankzij de inzet van deze dames is het voor onze acroleden van GV Markelo weer mogelijk om deel te nemen aan KNGU wedstrijden zonder extreme boetes voor onze vereniging. Om ook in de toekomst onze deelname aan KNGU wedstrijden te kunnen garanderen is het belangrijk om deze 3 fantastische dames in de toekomst te ondersteunen met aanwas van nieuwe officiële juryleden.

 

Ondersteun de sport van je kind en volg de jurycursus D & E-Niveau. Iedereen kan dit leren ook met geen acro/gymnastiek achtergrond. Je doet ons heel veel plezier als je dit wilt doen en er zijn geen kosten aan verbonden om dit te volgen. Voor vragen hierover kun je contact opnemen met ons bestuur.

Back to Top