Activiteitencommissie

De activiteitencommissie organiseert jaarlijkse diverse activiteiten.
Sinterklaas brengt samen met een aantal pieten een bezoek aan de kinderen van onze gymnastiekvereniging. Verder wordt er rond pasen een gezellige paasactiviteit georganiseerd. Het jaarlijkse kampweekend is ook een terugkerend succes.

Voor nadere informatie:
Algemeen emailadres: aci@gvmarkelo.nl

Leden activiteitencommissie:

Naam e-Mail
Bart Schreurs b.schreurs@gvmarkelo.nl
Jana Venema janavenema@hotmail.com
Judith Flierman j.flierman@hetnet.nl
Nathalie Bieshaar nathaliebieshaar@outlook.com
Lotte Warmelink lottewarmelink@gmail.com
Lotte Borghuis lotteborghuis@hotmail.com
Anouk Leunk anoukleunk@hotmail.com

Back to Top