Bestuur

Functie Naam e-Mail, Telefoonnummer
Voorzitter Vacant
Ledenadministratie Annette Pelster ledenadministratie@gvmarkelo.nl
Penningmeester Carolien Bruinenberg penningmeester@gvmarkelo.nl
Secretaresse Marleen Blijleven secretariaat@gvmarkelo.nl
Wedstrijd/Toernooi Organisatie Vacant
Contactpersoon leiding Lara Bieshaar bieshaarlmf@gmail.com
Ondersteuning ledenadministratie
Ondersteuning contactpersoon leiding
Ellen Wolterink ellenwolterink@hotmail.com
Website Agnes Schippers website@gvmarkelo.nl
Organisator Acties Jolanda Rabe acties@gvmarkelo.nl
Organisator Acties
Activiteietencommissie
Judith Flierman acties@gvmarkelo.nl
Organisator Acties Renate Leunk acties@gvmarkelo.nl
Activiteietencommissie Jana Venema aci@gvmarkelo.nl
Activiteitencommissie
Website
Kleding
Bart Schreurs b.schreurs@gvmarkelo.nl
aci@gvmarkelo.nl
06-26767124
Vertrouwenspersoon Gea Hargeerds vertrouwenspersoon@gvmarkelo.nl
0547-383672
Algemene E-mail info@gvmarkelo.nl

Laat een bericht achter

Back to Top